Neden Kuloğlu?
Uzman Kadro

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak.

 

Size Önem Veriyoruz

Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olmak. Çalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak..

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmet içi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.

 

Güvenilir Hizmet

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek. Firma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek.Kuloğlu Otomotiv, 01. 04. 2006 Tarihinden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

 

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp, hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

 

Şirket bünyesinde teknik elemanlar bulunmaktadır. Deneyimli ve eğitimli personeli ile sorunların birinci elden çözümünü sağlamaktadır.

 

 

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

 

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri adaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.